Bel ons nu
+32 089 322280
APC
Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM3 50m

Actassi FL-C Trunk MTP Female 1*12 Fibers to MTP Female 1*12 Fibers OM3 50m

Referentie:
VDILL034D4D0050
Taal:
UK
Voorraad:

€1.281,99  (+0,06) (excl. BTW)
€1.551,20  (+0,07) (incl. BTW)

Kenmerken

Snoerlengte

50 m

Aansluiting 1

MTP

Aansluiting 2

MTP

Aansluiting 1 type

Mannelijk

Aansluiting 2 type

Mannelijk

Type glasvezel

OM3

Kleur van het product

Aqua-kleur

Ondersteunde golflengten

850 nm

Verlies van insertion

0,5 dB

Reflectieverlies

20 dB

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-10 - 60 įC

Temperatuur bij opslag

-25 - 70 įC

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel

3,8 mm

Verpakking

Aantal per verpakking

1 stuk(s)

Breedte verpakking

300 mm

Diepte verpakking

300 mm

Hoogte verpakking

50 mm

Gewicht verpakking

510 g

No options for this product
.